چهار چوب طراحی سایت

چهار چوب طراحی سایت
چهار چوب طراحی سایت

چهار چوب طراحی سایت

طراحی وب سایت – خدمات توسعه وب

وب سایتی که از ادغام خلاقیت و کارایی ساخته شده باشد، می تواند چهره اینترنتی شما را به شدت تقویت کند. وب سایت هایی که به خوبی طراحی شده اند، می توانند فرایند دسترسی اطلاعات، آشنایی با وب سایت ، و مبادلات اینترنتی را ساده تر نمایند. این امر به نوبه خود منجر به بازگشت سریع تر هزینه مصرف شده برای طراحی و توسعه وب سایت خواهد شد.

خدمات توسعه وب نویا سیستم تکنولوژی، بر پایه نیازهای مشتریان و اهداف تجاری آنها می باشد. با استفاده صحیح از تکنولوژی های مدرن نظیر PHP، ASP.net، Ajax، Flash، …، نویا سیستم تکنولوژی زیر بنای تجارت اینترنتی شما را با چهره ای مدرن آراسته خواهد کرد. به کمک طراحی نرم افزارهای توسعه تحت وب ، نه تنها وب سایت تان به راحتی بر پا خواهد شد و کاربران به راحتی با آن در تعامل خواهند بود، بلکه وب سایت شما به یکی از رهبران صنعتی تبدیل خواهد شد.

 • خدمات PHP
 • خدمات .NET
 • سیستم مدیریت محتوا
 • استخدام متخصصین

اگر بتوانیم نام خود را یکی از پیشروان طراحی و توسعه وب سایت در ایران بنامیم، مسیری که در آن قرار داریم ملزم می کند تا طرح هایمان همراه با خلاقیت، کم حجم، بهینه شده برای موتورهای جستجوگر به همراه منوهای زیبا و کاربر پسند باشد. تیم کارشناسان ما، نوع آوری و خلاقیت را همراه با مهارت فنی به شما عرضه می کنند که در نتیجه منجر به بهبود چشمگیری در وجهه یا منش اینترنتی شما خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی و توسعه وب تماس بگیرید یا شرایط خود را برای ما ارسال نمایید. در خواست شما ظرف کمتر از 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

خدمات توسعه وب

 • خدمات توسعه وب
 • طراحی فروشگاه اینترنتی، وب سایت فروش، تجارت الکترونیک
 • طراحی وب سایت های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، تالار گفتگو
 • طراحی وب سایت ها، پرتال های خبری
 • تعمیرات وب سایت
 • طراحی وب سایت تماما فلش
 • طراحی وب سایت های طبقه بندی شده

چرا نویا سیستم تکنولوژی؟

     طراحی ، توسعه ، بر پا سازی، تعمیر وب سایت بصورت موثر

شروع همکاری

چنانچه تصمیم گرفته باشید وب سایت خود را به دست ما بسپارید، ابتدا برایتان یک استراتژی کاری تعریف خواهد شد. تا زمانی که وب سایت تان بطور کامل طراحی نشده باشد، مرحله به مرحله در تماس با شما خواهیم بود، تا آنچه را که نیاز دارید برای رضایت تان فراهم شود. کارشناسان این شرکت در کنار شما مشغول به کار خواهند بود تا نقطه تمرکز، اهداف یا سلایق شما در طراحی اعمال شود.

تجربه

نویا سیستم تکنولوژی با سالها تجربه در ارائه خدمات طراحی وب سایت ، توسعه و برنامه نویسی، می تواند تضمین محکمی برای کاهش سر در گمی، اتلاف هزینه، یا اتلاف وقت تان باشد.

گرایش فنی

خدماتی که ما در خصوص توسعه وب ارائه می دهیم از جدیدترین تکنولوژی ها برای طراحی سرویس هایی امنیتی بهره می جوید. حرفه ما طراحی وب سایت، طراحی نرم افزارهای تحت وب، توسعه وب ، سایت های دیتابیس محور، برنامه نویسی ، و بهبود بیشتر وب سایت های جاری می باشد.

تمرکز بر نیازها

حتی اگر چندان که در بازار روزانه خود مطرح هستید، در بازار اینترنتی مطرح نباشید، تضمین می کنیم که بازار اینترنتی ، قویترین بازار موثر و ابزار تبلیغاتی برای شما خواهد بود.

امنیت

ما امانت داریم. با دادن این اطمینان که همه اطلاعاتتان نزد ما محفوظ خواهند ماند، می توانید با خیالی آسوده، نویا سیستم تکنولوژی را شریکی دلسوز در امنیت اطلاعاتی خود بدانید.

ایجاد سبک و شیوه ای مطلوب برای وب سایت شما

تیم طراحی نویا سیستم تکنولوژی، با جمع آوری اطلاعاتی از بازار یا مشتریان شما، سبکی برای وب سایت تان ایجاد می کند تا بیشترین هماهنگی را با مشتریان تان داشته باشد. علاوه بر این، تیم طراحان ما با در نظر گرفتن زبان مشتریان (انگلیسی، فارسی یا غیره)، تصاویر مورد نیاز، رنگ بندی های مورد نیاز و ساختار منوها، صفحاتی طراحی می کند که بیشترین هماهنگی را با مشتریان یا بازار هدفتان خواهد داشت.

قیمت مناسب

پایین بودن نیروی انسانی در ایران نسبت به اروپا یا امریکا، این شرکت را در مسیری سالمی در بازار رقابتی سراسر دنیا قرار داده است. سعی ما بر آن است که بهترین طراحی را با بهترین کیفیت همراه کنیم تا با توجه به قیمت های نازل منطقه جغرافیایی، بیشترین سود نصیب مشتریان و در نهایت نصیب نویا سیستم تکنولوژی شود. در صورت تمایل حتی می توانید با بهره گیری از کارشناسان این شرکت بطور اختصاصی، ایده های خود را با مدیریت خود و نه مدیریت نویا سیستم تکنولوژی، و با قیمتی نازل تر (نسبت به اختیارات داده شده) به واقعیت تبدیل کنید.

چهار چوب طراحی سایت

و حرف آخر 

اگه هنوز وقت کافی دارید و احتیاج  به یک تبلیغ  عالی برای کاره خوددارید به سایت های دیگر ماهم حتما سر بزنید!!😊

شهر هوشمند اینترنتی

سرور طلایی

وب طلایی

چاپیرو

نت اسمارت سیتی

Plus laptop device
چهار چوب طراحی سایت